تبلیغات
amirwwe365 World Wrestling Entertainment - قوانین کشتی کج
..
منوی اصلی
لینکهای سریع

موضوعات
درخواست کشتی کج مسابقات موزیک و...بدید تا براتون بذارم فقط بایک کلیک
اعلامیه ها
bert hart (the hitman)match download
STONE COLD MATCH DOWNLOAD
the rock download match
source web
movie superstar download
UNDERTAIKER18-0
HOME VIDEOS download
tna impact download
nxt download
superstar brand download
SHAWN MICHAELS download match
triple h download match
wwf-wwe old match download
randy orton match download
music superstars wwe download
history &story wwe
news wwe
ECW MATCH DOWNLOAD
SMACKDOWN MATCH DOWNLOAD
RAW MATCH DOWNLOAD
WEEK MATCH DOWNLOAD
JOHN CENA MATCH DOWNLOAD
HARDYS BOY MATCH DOWNLOAD
UNDERTAKER MATCH DOWNLOAD
PPV DOWNLOAD
BATISTA MATCH DOWNLOAD
REY MYSTRIO MATCH DOWNLOAD
royal rumble
biography SUPERSTAR WWE

آرشیو ماهانه
مرداد 1390
آذر 1389
شهریور 1389
مرداد 1389
تیر 1389
خرداد 1389
اردیبهشت 1389
فروردین 1389
اسفند 1388
بهمن 1388
دی 1388
آبان 1388

.:: لیست کامل آرشیو ماهانه ::.


لینک دوستان

لوگوی دوستان

تبلیغات

قوانین کشتی کج
مرتبط با :

کشتی کج، ورزشی است که از ادغام بوکس و کشتی به وجود آمده و افراد برخلاف ورزش‌های دیگر تنها با چند عضله از بدنشان سروکار داشته باشند باید مهارت‌های دیگری از جمله کار کردن صحیح و به سرعت با پا و دست و تفکر و انتخاب ضربات و پرش‌ها و بدل‌ها را کسب کنند

کشتی کج، ورزشی است که از ادغام بوکس و کشتی به وجود آمده و افراد برخلاف ورزش‌های دیگر تنها با چند عضله از بدنشان سروکار داشته باشند باید مهارت‌های دیگری از جمله کار کردن صحیح و به سرعت با پا و دست و تفکر و انتخاب ضربات و پرش‌ها و بدل‌ها را کسب کنند. اما با کمی تفکر می‌توان پی برد که همهٔ ضرباتی که در کشتی کج زده می‌شود مخلوطی از ضربه‌های قدرتی است اما انجام بعضی از آنها با همکاری فرد دیگر میسر است. البته علت آن هم دو برابر کردن شوق و هیجان این رشته است. در سال ۲۰۰۲ فدراسیون کشتی کج نام خود را از WWF به WWE تغییر داد. شاخه‌های WWE را می‌توان به چهار دستهٔ بزرگ یعنی Down, Raw, Ecw, WCW Smack تقسیم کرد. اما حالا می‌پردازیم به سوپراستارهای این چهار شاخه که البته در زمان WWE رشتهٔ WCW از رشته‌ها جدا شده و از بین رفت.

Smack Down:


بیشتر افراد قوی که تمایل به زد و خورد با بهترین‌ها را دارند وارد این رشته می‌شوند و مشخه‌های آن نوشتهٔ آبی و رینگ‌های دارای کش‌های آبی یا اغلب سفید است که از جملهٔ این رینگ‌ها زمین‌های Armageddon و خود زمین Smack Down است. این شاخه دارای سوپراستارهای قدرتمند قدیمی و بزرگی همانند Kane (یک سال است که از Raw وارد Smack Down شده است) Rey Mysterio که با وجود قد و قامت کوچکش از پس بسیاری از افراد برمی‌آید و Ric Flayer, Edge, Batista را می‌توان نام برد. اما فکر نکنید که کسی از قلم افتاده است، بله یکی از بزرگ‌ترین قهرمانان چهار شاخه WWE که از زمان جوانی وارد این رشته شده و طرفداران زیادی دارد Undertaker به قدی حدود ۲۱۰ سانتی‌متر که هنوز بی‌همتاست می‌باشد. گفتنی است که Undertaker برادر ناتنی Kane استRaw:

 

شاخهٔ پرطرفدار دیگر WWE است که دارای سوپراستارهای اصولاً سریع و متفاوت است. از جملهٔ این سوپراستارها Tripleh قدرتمند و یار دیرینه‌اش که آن را به‌عنوان برادر خویش خوانده است یعنی Shawn Micheaels و John Cena که آقای دکتر نیز گفته می‌شود زیرا دارای دکترای اقتصاد است و Jeffh Hardy, Bobby Lashley, Randy Orton می‌باشند. از جمله زمین‌های این رشته Back Lash, Raw, Unforgiven را می‌توان نام برد.
قوانین:

 

1) قانون K.O که در بسیاری از مسابقات از جمله First Blood کاربرد دارد که در این قانون اگر یکی از اعضاء حریف آسیب جدی ببیند از آن استفاده می‌کنند که البته در بسیاری از مسابقات این قانون بی‌اثر است. لازم به ذکر است که هنگامی که یک مسابقه دارای قوانین برای بازی و برد است یا انجام قوانین مخصوص به برد همانند مسابقهٔ Last Man Standing زمانی که حریف نقش بر زمین است داور تا ۱۰ می‌شمارد و پس از تمام شدن شمارش، حریف K.O می‌شود.۲) قانون Give Up: این قانون کاربرد به‌سزائی در بسیاری از مسابقات دارد، حریف ناحیه‌ای خارجی از طرف مقابل را طوری می‌گیرد که شروع به زجر کشیدن می‌کند و زمانی که دیگر طاقت خود را از دست داد با حرکت سه‌بار یا بیشتر دست یا سر، خود را تسلیم و مسابقه را واگذار می‌کند.

 

۳) قانون Rope Break: این قانون منع‌کنندهٔ بسیاری از کارهاست و بستگی به تماس حریف با کش‌های رینگ دارد و زمانی که فرد در حال Give Up یا Pinfall باشد با تماس با کش‌های رینگ، داور این قانون را اعلام و حریف موظف است که حریف را رها کند در غیر این‌صورت داور اعلام قانون DQ و باخت می‌کند (بعد از شمارش تا ۵).

 

۴) قانون DQ: هرکاری مخالف قوانین مسابقه را شامل می‌شود اعم از زدن داور و یا زدن با سلاح سرد مثل میز یا صندلی چوبی. اما در مسابقاتی که داور، DQ را Off اعلام کند افراد مجاز به هر کاری هستند.

 

۵) Ring Out Count: زمانی که بدن حریف یا هر دو حریف در حدود دو سوم از رینگ خارج باشد داور شروع به شمردن تا ۱۰ می‌کند که تا اتمام شمارش هرکدام از حریفان یا هر دو اگر بیرون باشند بازنده اعلام می‌شوند. قوانین دیگری نیز وجود دارند ولی چون در بازی مطرح نیستند نیازی به طرح آن نیست.

 

انواع مسابقات البته باز هم به‌طور مختصر:
▪ Buried Alive Match: خالق این‌گونه مسابقات Undertaker است که در همهٔ آنها حضور داشته و آنها را برده است. یک مبارزهٔ دیدنی و خشن و در عین حال خطرناک. در این مسابقه در محدوده‌ٔ ابتدائی ورزشگاه یک قبر قرار می‌دهند که باید حریف را بیرون بکشید و وارد قبر کرد.

 

▪ First Blood: از هرچه می‌توانید استفاده کنید تا زمانی که اولین قطرهٔ خون از بدن او خارج شود و داور او را بازنده اعلام کند.

 

▪ Hardcore Match: یکی از خشن‌ترین مسابقات که به دلیل بی‌رحمی در آن هر چند سال یک‌بار بین یک یا چند سوپراستار به‌صورت رو در رو رخ می‌دهد که در آن از بدترین ضربات می‌توان استفاده کرد بدون هیچ محدودیتی تا حریف Pinfall شود.

 

▪ Hell In Cell: در آن قانون DQ وجود ندارد. در اطراف رینگ، قفسی فلزی وجود دارد، می‌توانید از قفس بیرون بالای آن رفته و حریفان را به پائین پرتاب کنید و آن را Pinfall کنید.

 

▪ Ironman: به سوپراستار ما ۱۰ یا ۱۵ یا ۲۰ دقیقه زمان داده می‌شود و هرکه در این زمان برد بیشتری را نصیب خود کرد برنده است. قوانین DQ اصولاً وجود ندارد.

 

▪ Ladder: یک کمربند بالای رینگ با یک زنجیر بسته می‌شود، پس از زدوخورد پله را زیر کمربند تنظیم کرده و از آن بالا بروید و کمربند را تصاحب کنید.

 

▪ Last Man Standing: قوانین DQ یا Give Up یا Pinfall وجود ندارد. با هرچه خواستید حریفتان را زده و آن را تا شمارش ۱۰ بی‌هوش کنید.

 

▪ Normal Submission: با قوانین Give Up می‌توان در زمان معینی حریف را شکست داد.
▪ Table: هرطور که می‌شود حریف را بزنید و در آخر با شکستن یک میز چوبی روی او (انداختنش روی میز یا زدن Finisher روی میز) کارش را بسازید.

 

▪ TLC: همانند Hardcore است و نیازی به توضیح ندارد که البته همراه با یک پلهٔ آهنی هم هست.
▪ Steel Cage: در یک رینگ محاصره، در قفس خواهید بود.

 

▪ Money In The Bank: یکی از مسابقات پرطرفدار می‌باشد. یک کیف همانند Ladder در بالا آویزان می‌شود و در آن ۶ سوپراستار حضور دارند. افراد تمام سعی خود را می‌کنند تا کیف را تصاحب کنند و هیچ رحمی هم در آن وجود ندارد.
▪ Hand Leap: که تعداد سوپراستارهای رو در رو عبارتند از ۱ به ۲ و ۲ به ۳.
▪ Royal Rumble: بین ۱۰ یا ۲۰ یا ۳۰ سوپراستار صورت می‌گیرد و هدف بیرون کردن حریفان از رینگ است و نفر آخر در رینگ برنده است

نوشته شده توسط amir eshrati در پنجشنبه 14 مرداد 1389

نظرات ()

مطالب پیشین

» معرفی مسابقات دبلیو دبلیو ای راو 25 جولای WWE Monday Night Raw 25 July 2011
» نتایج مسابقات کشتی کج جدید دبلیو دبلیو ای ماندی نایت راو 2011.07.25 WWE Monday Night Raw Results
» cm punk vs john cena
» mohem !!!!!!!!!!!!!1
» جان سینا از دبلیودبلیوای اخراج شود .
» cena fu best finisher
» john cena fu Submission
» you cant to see me
» jeff hardy vs the best superstar john cena
» smackdown this week
» royal rumble 2010
» royal rumble 2008
» smack down 20 aug 2010
» new tag team champ
» a365

» لیست کامل مطالب ارسالی


درباره


به یکی ازبزرگترین سایت های دانلودکشتی کج خوش آمدید لطفا درخواست هایتان رادربخش درخواست بدهید
وحتما نظردهید و حتما درنظرسنجی شرکت کنید.
باتشکرamir365
مدیر وبلاگ: amir eshrati


لوگوی ما
amirwwe365  World Wrestling Entertainment - قوانین کشتی کج


نظرسنجی
به نظرشما این وبلایگ درچه سطحی است؟


پیوند های روزانه

كلوب طرفداران ری مستریو
کالای بیستِ بیست در فروشگاه بیست وای بیست
کلوب طرفداران ری مستریو
پیکدون
سایت رسمی دانلود
فقط برای دانش اموزان راهنمایی سروش{ همکلاسی های من }اصره

.:: لیست کامل پیوندهای روزانه ::.

.:: ارسال پیوند ::.


آمار بازدید

نویسندگان :
» amir eshrati
»
»
» رومینا ......

آمار بازدید :
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :صفحه اصلی | پست الکترونیک | اضافه به علاقه مندی ها | ذخیره صفحه | طراح قالب


Powered By mihanblog.com Copyright © 2009 by amireshrati
Design By : wWw.Theme-Designer.Com