تبلیغات
amirwwe365 World Wrestling Entertainment - 25 مسابقه ی برتر سال 2009 ا
..
منوی اصلی
لینکهای سریع

موضوعات
درخواست کشتی کج مسابقات موزیک و...بدید تا براتون بذارم فقط بایک کلیک
اعلامیه ها
bert hart (the hitman)match download
STONE COLD MATCH DOWNLOAD
the rock download match
source web
movie superstar download
UNDERTAIKER18-0
HOME VIDEOS download
tna impact download
nxt download
superstar brand download
SHAWN MICHAELS download match
triple h download match
wwf-wwe old match download
randy orton match download
music superstars wwe download
history &story wwe
news wwe
ECW MATCH DOWNLOAD
SMACKDOWN MATCH DOWNLOAD
RAW MATCH DOWNLOAD
WEEK MATCH DOWNLOAD
JOHN CENA MATCH DOWNLOAD
HARDYS BOY MATCH DOWNLOAD
UNDERTAKER MATCH DOWNLOAD
PPV DOWNLOAD
BATISTA MATCH DOWNLOAD
REY MYSTRIO MATCH DOWNLOAD
royal rumble
biography SUPERSTAR WWE

آرشیو ماهانه
مرداد 1390
آذر 1389
شهریور 1389
مرداد 1389
تیر 1389
خرداد 1389
اردیبهشت 1389
فروردین 1389
اسفند 1388
بهمن 1388
دی 1388
آبان 1388

.:: لیست کامل آرشیو ماهانه ::.


لینک دوستان

لوگوی دوستان

تبلیغات

25 مسابقه ی برتر سال 2009 ا
مرتبط با :در این پست قصد داریم 25 مسابقه ی برتر سال گذشته از نگاه دبلیودبلیوای رو معرفی کنیم.در این لیست حرفه ای و جذاب ترین مسابقات برگزار شده در سال 2009 جای دارند.امیدوارم از این مطلب استفاده ی کافی رو ببرید.

http://pablecno.files.wordpress.com/2009/06/affiche-wm-25.jpg
1.آندرتیکر برابر شان مایکلز (رسلمنیا 25)
هرگز نمی توان نبرد جانانه ی این دو استار قدیمی رو در رسلمنیا و جلوی چشم 70000 تماشاگر از یاد برد.این مسابقه  یک مسابقه ی کلاسیک به معنای واقعی بود که در آن آندرتیکر در مقابل لست راید ، چوکسلم ،الد اسکول و تومبستون خود با کیک اوت شان مایکلز مواجه شد و در مقابل هم آندرتیکر در مقابل سوییت چین میوزیک های شان دوام آورد.در انتها تیکر با زدن تومبستون دوم توانست به این مسابقه ی جذاب و خاطره انگیز پایان دهد.شان و تیکر توانستند بهترین مسابقه ی برگزار شده در سال 2009  و یکی از بهترین مسابقات در تاریخ کشتی حرفه ای رو رقم بزنند.

2.کریس جریکو برابر ریمستریو (اکستریم رولز 2009)
جریکو در سال 2009 رایولری جذابی رو بر سر کمربند بین قاره ای برابر ری مستریو داشت.اونها میبایست حالا در اکستریم رولز به مصاف هم می رفتند.دفعه های قبل جریکو سعی کرده بود که ماسک ری رو از صورتش بردارد ولی موفق نبود.اما در این پی پر ویو اون تونست با یک حرکت جالب ماسک رو از صورت ریمستریو برداره و با رول آپ برنده ی مسابقه بشه.

3.جف هاردی برابر ادج (اکستریم رولز 2009)
جف هاردی مدت های طولانی در پی گرفتن کمربند سنگین وزن بود،اما موفق نشده بود.در آن روز هم در مین ایونت و در یک لدر مچ باید به مصاف قهرمان سنگین وزن،ادج می رفت.این شانس خوبی برای او بود که در مسابقه ای که در آن مهارت بالایی دارد پیروز خارج شود و قهرمانی سنگین وزن را بدست بیاورد.در نهایت او توانست در یک جدال نفس گیر کمربند رو از بالا بردارد و برنده شود.اما قهرمانی او چند ثانیه بیشتر طول نکشید.چون سی ام پانک،قهرمان مانی این دبنک 2009 او رو برای یک مسابقه ی قهرمانی در همان لحظه چلنج کرد و با اجرای جی تی اس به رویای دیرینه ی او پایان داد و کمربند را از او گرفت.

4.جان سینا برابر رندی ارتن (برگینگ رایتز)
سال گذشته ارتن وسینا استوری لاین زیبایی رو بر سر دبلیودبلیوای چمپینشیپ داشتند.رایولری آنها به جایی رسید که باید در برگینگ رایتز و در یک آیرون من مچ یک ساعته به مصاف همدیگر می رفتند.در این مسابقه ی جذاب و نفس گیر تا پنج ثانیه مانده به پایان دو استار 5-5 مساوی بودند و سینا هم با اس تی اف ارتن رو قفل کرده بود که در نهایت ارتن تپ اوت کرد و سینا در این مسابقه برنده شد.

5.المنیشن چمبر مچ راء (نو وی اوت 2009)
در نو وی اوت 2009 ادج قهرمانی دبلیودبلیوای خودش رو در المنیشن چمبر اسمک داون به تریپل اچ واگذار کرد.در المنیشن چمبر راء که مین ایونت مسابقات بود او به کوفی کینگستون که یکی از شرکت کننده ها بود حمله کرد و خودش رو در مسابقه جایگزین کرد.به این ترتیب ادج،جریکو،جان سینا،مایک ناکس،کین و ریمستریو  المنیشن چمبر راء رو باید به سرانجام می رسوندند.در نهایت با حذف بقیه ی استار ها ادج و ری مستریو باقی ماندند که ادج توانست با شکست ری قهرمان سنگین وزن لقب بگیرد و او در آن شب در هر دو المنیشن چمبر شرکت کرد.

6.جف هاردی برابر سی ام پانک (سامراسلم 2009)
در سامر اسلم سی ام پانک وجف هاردی باید در یک تیبل لدر اند چیر مچ برای کمربند سنگین وزن به مصاف هم می رفتند.هر دو استار آشنایی کامل با این نوع مسابقات رو داشتند.در اواسط مسابقه هاردی،پانک رو روی میز گزارشگران میندازه و خودش بالای نردبان بلندی میره و از همان جا سوانتون بامبی رو اجرا میکنه.همین هم باعث مصدومیت نمایشی او شد تا سی ام پانک فرصت این را پیدا کند که بتواند کمربند را از بالا بردارد و قهرمان شود.این آخرین حضور جف هاردی در یک پی پر ویو دبلیودبلیوای بود.

7.جان سینا برابر ادج (بکلش 2009)
در پی پر ویو بعد از رسلمنیا ادج و جان سینا برای کمربند سنگین وزن در یک لست من استندینگ مچ به مصاف هم رفتند.در اواخر بازی به استیج کشیده شد که سینا اومد اتیتودادجاسمنت رو بزنه که بیگ شو دخالت میکنه و با یک چوکسلم سینا رو درون چراغ بزرگی که در کنار آنها بود میندازه.داور تا 10 میشمره و به این ترتیب ادج قهرمان جدید سنگین وزن شد.

8.ریمستریو برابر جان موریسون (اسمک داون قبل از برکینگ پوینت)
دو های فلایر کمپانی باید برای کمربند بین قاره ای به مصاف یکدیگر می رفتند.در این مسابقه ی جذاب و دیدنی سرانجام موریسون توانست با اجرای فینیشر خود برنده و قهرمان جدید بین قاره ای شود.البته دلیل این کار در آن زمان تعلیق 30 روزه ی ریمستریو به دلیل مصرف داروهای غیر مجاز برای دبلیودبلیوای بود.

9.جان سینا برابر تریپل اچ(راء19اکتبر 2009)
در آن شب مهمان ویژه ی راء اسنوپ داگ بود.جان سینا با تمام وجود مسابقه داد و توانست تریپل اچ را در یک مسابقه ی نفس گیر شکست دهد.او میبایست شش روز بعد در یک آریون من مچ به مصاف رندی ارتن برای کمربند دبلیودبلیو ای می رفت.

10.دالف زیگلر برابر ریمستریو (سامر اسلم)
در این شکی نیست که زیگلر یکی از پدیده های دبلیودبلیو ای در سال 2009 بود.او در سامر اسلم باید به مصاف ریمستریو می رفت که حریف سرسختی بذای او بود.سرانجام هم مستریو با اجرای یک حرکت زیبا از بالای طناب توانست زیگلر رو پین کند وبرنده ی مسابقه شود.

11.ارتن برابر تریپل اچ (د بش)
دو استار باید در یک مسابقه ی تری استیج آف هل به مصاف هم می رفتند.اولین مسابقه که یک سینگل مچ بود رو رندی میبره.دومین مسابقه فاولز کانت انی ور بود که تریپل اچ برنده شد و سومین مسابقه هم استرچر مچ بود که تریپل اچ در آستانه برد بود ولی لگسی دخالت کرد و مسابقه به سود ارتن پایان یافت.

12.کوفی کینگستون برابر سی ام پانک (اسمک داون قبل از سوروایور سریز)
در این مسابقه کوفی کینگستون به نمایندگی از تیم خودش در سوروایورسریز به مصاف پانک می رفت که در نهایت تونست در یک نبرد زیبا او رو شکست بده.

13.مت هاردی برابر جف هاردی (اسمک داون 10 آوریل 2009)
در برادر باید در یک مسابقه ی استرچر به مصاف هم می رفتند که در نهایت مت هاردی تونست برادر خودش رو از خط رد کنه و برنده ی این مسابقه بشه.

14.کریسچن برابر جریکو (ای سی دبلیو سابق)
کپتان کاریزما،قهرمان ای سی دبلیو، در یک مسابقه ی جانانه تونست با اجرای فینیشر خودش،کیل سوییچ جریکو رو پین کنه برنده ی این مسابقه بشه.

15.شان مایکلز برابر جان سینا (راء قبل از رویال رامبل)
در این مسابقه شان مایکلز با شکست جان سینا برای جی بی ال این فرصت رو محیا کرد که در رویال رامبل به مصاف سینا رود.

16.مانی این دبنک مچ (رسلمنیا 25)
در این مسابقه ی جذاب و محیج سی ام پانک توانست برای بار دوم پیاپی کیف مانی این دبنک رو بدست بیاره و فرصت بازی برای کمربند در هر زمان و مکانی رو داشته باشه.

17.موریسون برابر دالف زیگلر ( اسمک داون 20 نوامبر 2009)
این یک مسابقه ی 2اوت آف 3 فالز بود که در نهایت موریسون تونست با شکست دالف زیگلر از عنوان قهرمانی بین قاره ای خودش دفاع کنه و همچنان چمپ باقی بمونه.

18.جان سینا،آندرتیکر و دی ایکس برابر ارتن،لگسی  و سی ام پانک(اسمک داون 2 اکتبر)
در این مسابقه که در بوستون انجام شد آندرتیکر با اجرای فینیشر محبوب خودش،تومبستون روی رندی ارتن تونست او رو پین و تیم خودش رو در این مسابقه پیروز کنه.

19.جان سینا برابر جک سواگر (راء درفت 2009)
در این بازی سینا با اجرای اس تی اف سواگر رو مجبور به تپ اوت میکنه و برنده میشه.او با این کار باعث درفت دبلیودبلیوای چمپین تریپل اچ و مت هاردی به برند راء شد.

20.جف هاردی برابر جان موریسون(اسمک داون پس از نایت آف چمپینز)
در این مسابقه جف هاردی توییست آف فیت و پس از اون سوانتون بامب رو اجرا کرد و میخواست حریف رو پین کنه که سی ام پانک،کسی که مسابقه اش رو در نایت آف چمپینز به هاردی واگزار کرده بود میاد و مانع از این کار میشه...

21.تیم راء برابر تیم اسمک داون (برگینگ رایتز)
این مسابقه رو تیم اسمک داون با یاری بیگ شو که در تیم مقابل بود برنده شدند و کاپ قهرمانی برگینگ رایتز رو بدست آوردند.

22.کریسچن برابر یوشی تاتسو(ای سی دبلیو 27 اکتبر)
در این مسابقه کریسچن تایتل قهرمانی ای سی دبلیو رو مقابل حریف ژاپنی خودش،یوشی تاتسو روی خط گذاشته بود.کپتان کاریزما در انتها توانست با اجرای کیل سوییچ از عنوان خودش دفاع کند.

23.دی ایکس برابر لگسی (هل این سل 2009)
در این بازی که یک هل این سل مچ بود ابتدا لگسی تریپل اچ را بیرون از قفس انداختند و قفس را قفل کردند و دو نفری به مصاف شان رفتند.اما پس از لحظاتی تریپل اچ با یک قفل شکن در رو باز میکنه و دیبیاسی رو بیرون میندازه و دوباره در رو قفل میکنه.حالا شان با سوییت چین میوزیک و تریپل اچ هم با ضربه ی پتک کودی رودز رو مورد حمله قرار میدن و با پین کردن او برنده ی مسابقه میشن.

24.ریکی استیمبوت برابر کریس جریکو (بکلش 2009)
هال آف فیمر دبلیودبلیوای در یک مسابقه به مصاف کریس جریکو رفت.استیمبوت با این که در این مسابقه عالی کار کرد تسلیم سابمیشن والز آف جریکو شد و بازی رو به او واگزار کرد.

25.المنیشن چمبر اسمک داون (نو وی اوت 2009)
در این مسابقه که ادج،جف هاردی،بیگ شو،کازلاو،تیکر و تریپل اچ در آن حضور داشتند،در پایان ددمن و دگیم باقی ماندند که تریپل اچ با اجرای پدگری توانست آندرتیکر رو شکست دهد و قهرمان دبلیودبلیوای شود.نوشته شده توسط amir eshrati در یکشنبه 17 مرداد 1389

نظرات ()

مطالب پیشین

» معرفی مسابقات دبلیو دبلیو ای راو 25 جولای WWE Monday Night Raw 25 July 2011
» نتایج مسابقات کشتی کج جدید دبلیو دبلیو ای ماندی نایت راو 2011.07.25 WWE Monday Night Raw Results
» cm punk vs john cena
» mohem !!!!!!!!!!!!!1
» جان سینا از دبلیودبلیوای اخراج شود .
» cena fu best finisher
» john cena fu Submission
» you cant to see me
» jeff hardy vs the best superstar john cena
» smackdown this week
» royal rumble 2010
» royal rumble 2008
» smack down 20 aug 2010
» new tag team champ
» a365

» لیست کامل مطالب ارسالی


درباره


به یکی ازبزرگترین سایت های دانلودکشتی کج خوش آمدید لطفا درخواست هایتان رادربخش درخواست بدهید
وحتما نظردهید و حتما درنظرسنجی شرکت کنید.
باتشکرamir365
مدیر وبلاگ: amir eshrati


لوگوی ما
amirwwe365  World Wrestling Entertainment -     25 مسابقه ی برتر سال 2009 ا


نظرسنجی
به نظرشما این وبلایگ درچه سطحی است؟


پیوند های روزانه

كلوب طرفداران ری مستریو
کالای بیستِ بیست در فروشگاه بیست وای بیست
کلوب طرفداران ری مستریو
پیکدون
سایت رسمی دانلود
فقط برای دانش اموزان راهنمایی سروش{ همکلاسی های من }اصره

.:: لیست کامل پیوندهای روزانه ::.

.:: ارسال پیوند ::.


آمار بازدید

نویسندگان :
» amir eshrati
»
»
» رومینا ......

آمار بازدید :
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :صفحه اصلی | پست الکترونیک | اضافه به علاقه مندی ها | ذخیره صفحه | طراح قالب


Powered By mihanblog.com Copyright © 2009 by amireshrati
Design By : wWw.Theme-Designer.Com